Гвардійці 27 Печерської бригади провели заняття для учнів 11-х класів Монастирищенської громади - НГУ

На початку занять школярам були продемонстровані різні методи захисту від шкідливих речовин та інструменти для проведення хімічної розвідки місцевості при виконанні військовослужбовцем відповідних завдань.

«Кожній людині необхідно знати основи захисту від радіаційної, а також хімічної чи біологічної загрози. Особливо зараз не можна недооцінювати ворога і потрібно бути готовим до всього», – зазначив командир взводу РХБЗ (радіаційного, хімічного та біологічного захисту) лейтенант Микола Безуглий.

Також способи зупинки кровотечі, накладання турнікетів, тиску на рану та тампонування продемонстрував підліткам медик бригади старшина Олександр Корнійчук. За словами учнів, це було не тільки дуже корисно, а ще й цікаво послухати та побачити надання домедичної допомоги.

Школярі з величезною зацікавленістю сприйняли інформацію від бойового медика, дізнались з чого складається базова аптечка, практично відпрацювали отримані теоретичні знання.

В процесі навчання хлопці та дівчата використовували сучасні манекени та муляжі, а також новітні методики інтерактивної симуляції.

Група інформації та комунікації військової частини 3066

Перейти до вмісту