Результати службово-бойової діяльності з охорони громадського порядку підрозділів Північного об’єднання за 2022 рік - НГУ

Військовослужбовці Північного об’єднання Нацгвардії України щоденно та невпинно дбають про безпеку держави та її громадян, мужньо й професійно обороняють рідну Батьківщину на фронті, а також забезпечують надійну охорону об’єктів критичної інфраструктури країни.

Від початку повномасштабного вторгнення до кінця 2022 року під час виконання службово-бойових завдань з охорони громадського порядку у Києві, Київській області, Чернігові, Житомирі та Черкасах гвардійці самостійно, а також вартуючи спільно з представниками Нацполіції затримали 6 413 осіб за скоєння адміністративних та 542 особи за підозрою у скоєнні кримінальних правопорушень.

Загалом за цей період військовослужбовці виявили: 6 579 набоїв, 25 одиниць вогнепальної зброї,  21 одиницю холодної зброї, 126 гранат, понад 11 000 грамів вибухових речовин та близько 5000 грамів наркотичних речовин.

Окрім зазначених випадків, гвардійці затримали та передали представникам правоохоронних органів 10 осіб, що підозрюються у співпраці з ворогом, 3 особи, які підозрюються в незаконному перетині державного кордону та 16 осіб, що перебували у розшуку.

Нацгвардійці спільно з іншими представниками сектору безпеки та оборони й надалі продовжують непохитно стояти на сторожі закону, правопорядку та безпеки суспільства.

Перейти до вмісту