Психологи бригади «Рубіж» допомагають воїнам впоратися з невидимими травмами - НГУ

На фронті кожен військовий у більшій чи меншій мірі отримує невидимі поранення — контузії або бойові психотравми і різні їхні наслідки.

Водний спорт – один із найкращих способів для психоемоційної реабілітації.

Днями на території столичного парку для наших бійців психологи організували заходи розвантаження в незвичному форматі. Захисники працювали командою і подолали майже 10 км річкового шляху під час сплаву на каяках. Така активність переключає мозок на іншу досить адреналінову активність і при цьому допомагає проходити соціалізацію разом зі своїми побратимами, яким довіряєш, і ще більш формує командний дух.

Після інтенсивного фізичного навантаження, на одному з островів Дніпра для нацгвардійців психологи провели вправи для відстороненої уважності та емоційної стійкості, або як їх називають фахівці-практики, «mindfulness». Вони допомагають бійцям покращити усвідомленість і контроль, а відтак захистити себе від ризиків психологічного вигорання в умовах війни. 

Такий захід провели вперше, проте, як запевняють наші психологи, він стане регулярним, аби більше наших воїнів змогли відновити сили після виснажливих боїв, провести час в колі побратимів, перезавантажитися.

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту