![1](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/1-55.jpg)
![5](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/5-24.jpg)
![2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/2-35.jpg)
![3](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/3-31.jpg)
![4](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/4-28.jpg)
![6](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/6-22.jpg)
![7](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/7-18.jpg)
![8](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/8-16.jpg)
![9](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/9-9.jpg)
![10](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/10-11.jpg)
На фронті кожен військовий у більшій чи меншій мірі отримує невидимі поранення — контузії або бойові психотравми і різні їхні наслідки.
Водний спорт – один із найкращих способів для психоемоційної реабілітації.
Днями на території столичного парку для наших бійців психологи організували заходи розвантаження в незвичному форматі. Захисники працювали командою і подолали майже 10 км річкового шляху під час сплаву на каяках. Така активність переключає мозок на іншу досить адреналінову активність і при цьому допомагає проходити соціалізацію разом зі своїми побратимами, яким довіряєш, і ще більш формує командний дух.
Після інтенсивного фізичного навантаження, на одному з островів Дніпра для нацгвардійців психологи провели вправи для відстороненої уважності та емоційної стійкості, або як їх називають фахівці-практики, «mindfulness». Вони допомагають бійцям покращити усвідомленість і контроль, а відтак захистити себе від ризиків психологічного вигорання в умовах війни.
Такий захід провели вперше, проте, як запевняють наші психологи, він стане регулярним, аби більше наших воїнів змогли відновити сили після виснажливих боїв, провести час в колі побратимів, перезавантажитися.
Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ