Психологічна допомога в кризових ситуаціях: тренінг для гвардійців Одещини за матеріалами від Israel Trauma Coalition - НГУ

Нещодавно, за підтримки громадської організації «Ветеранс Хаб Одеса», психологами 11 бригади ім. М. Грушевського Південного оперативно—територіального об’єднання НГУ, які пройшли навчання за програмою «Ментал-тьютор», було проведено заняття з працівниками служби соціальної роботи та офіцерами по роботі з особовим складом за матеріалами наданими ISRAEL TRAUMA COALITION.

Під час заходу були обговорені питання щодо надання першої психологічної допомоги за протоколом «4 стихії», а також поради щодо спілкування з пораненими і сім’ями загиблих, із застосуванням салютогенного підходу.

«Салютогенний підхід це по суті принцип взаємодії з опорою на душевне здоров’я та фокусування уваги на шляхи відновлення після впливу травматичної події, підтримання благополуччя та звернення до внутрішніх та зовнішніх ресурсів людини. А протокол «4 стихії» — група технік, спрямованих на керування певними процесами в людини, головна мета яких — поліпшення самовідчуття, відновлення контролю за власним тілом, зниження стресової події та, як наслідок, відновлення здатності активно діяти й приймати рішення», – розповідає офіцер-психолог.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту