Психолог столичної бригади Нацгвардії провів методичне заняття для освітян - НГУ

За ініціативи Управління освіти Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації та офіцерів відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ була організована зустріч з військовим психологом для вчителів предмету «Захист України» та керівників гуртків «Сокіл-Джура».

 

«Вчителі та інші керівники освіти діляться з дітьми не тільки своїми знаннями, але й своєю енергією. Робота з досвідченим військовим психологом – це передусім розвантаження. Кожному з них важливо поділитися своїми враженнями, думками, емоціями. А також вчителі можуть черпати з подібних занять корисний досвід, який в майбутньому стане в пригоді при роботі з дітьми», – зазначила завідувач сектору освітньої інформації та промоції Управління освіти Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації Мар’яна Майорова.

 

Своєю чергою офіцер-психолог 27 Печерської бригади Дмитро Панченко підготував для освітян дві дуже цікаві вправи, які мають не аби який психологічний підтекст:

«Першою вправою заняття була «Мотузка», яка зосереджена на командотворення, згуртування та виявлення лідерів у колективі, — розповідає про сьогоднішнє заняття гвардієць, — друга вправа, яку ми провели, має назву «Сімейні цінності». Вона допомагає акцентувати увагу групи на ресурс в житті. Тобто, на ті сімейні цінності, які об’єднують, мотивують та підтримують нас. Учасники цієї вправи візуалізували їх у вигляді будинку та його елементів. У нашому випадку будинок – архетипічний символ, який буде зрозумілий в будь-якому віці та в будь-якій спільноті».

 

Як результат, усі вправи учасники виконали швидко та якісно, зарядившись позитивом та отримавши психологічну розрядку. Це дасть їм можливість з новими силами приступити до своєї роботи та застосувати методи покращення згуртованості у педагогічній сфері.

 

Група інформації та комунікації військової частини 3066

Перейти до вмісту