Привітання Командувача НГУ з нагоди Дня Незалежності України - НГУ

Шановні бойові побратими,

працівники та ветерани Національної гвардії України!

Сьогодні ми відзначаємо свято, яке символізує нашу тривалу і незламну боротьбу за свою незалежність. Ми маємо змогу відзначати цей день завдяки Вашій самовідданості, Вашим щоденним зусиллям та хоробрості, підтримці Ваших рідних і близьких, єдності й стійкості всього українського народу.

Гвардійці є невід’ємною складовою Сил оборони й виконують бойові завдання на всіх ділянках фронту, де йдуть запеклі бої, беруть участь у прикритті ділянок державного кордону, охороняють важливі інфраструктурні об’єкти, забезпечують заходи безпеки всередині країни, аби ворог не мав змоги втілювати свої плани.

Спільно з іншими військовими й правоохоронними структурами ми працюємо, щоб перемолоти ворога і повернули територію нашої держави: село за селом, місто за містом. І ми не зупиняємось у цій роботі. Бригади «Гвардії наступу» разом з підрозділами ЗСУ проломлюють оборону противника на півдні та не дають йому просуватися на сході України. Настане переломний момент, коли ми виб’ємо ворога за межі наших законних кордонів.

Я вдячний кожному гвардійцю за мужність та самовіддану службу. Ви ті, хто сьогодні формує образ професійного воїна сильної держави в усьому світі.

Ми робимо все необхідне, аби повернути з полону всіх наших військовослужбовців. І завжди пам’ятатимемо наших побратимів, які віддали своє життя, але зробили все, щоб День Незалежності був можливий сьогодні.

Вітаю усіх з Днем Незалежності!

Переконаний, цей день особливо наближає нас до перемоги.

Слава Україні!

Слава нашим Героям!

Олександр Півненко,

Командувач Національної гвардії України

Перейти до вмісту