Президент України вручив державні нагороди захисникам України з нагоди Дня Незалежності України - НГУ

Президент України Володимир Зеленський з нагоди Дня Незалежності України нагородив почесною відзнакою «За мужність та відвагу» 2 Шосткинський полк Національної гвардії України та 15 бригаду оперативного призначення імені героя України лейтенанта Богдана Завади Національної гвардії України.

Також указом Президента України за особисту мужність і героїзм виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народу, присвоєно звання Героя України з удостоєння ордену “Золота Зірка” майору Блажку Віталію Олеговичу (посмертно). Нагороду отримали рідні Героя: матір Наталія Анатоліївна та батько Олег Вікторович.

«Це найвища нагорода нашої держави, на яку заслуговує ваш героїчний син. Велика подяка від кожного з нас, від кожної, від мене особисто. Історія України ніколи не забуде Віталія. Немає права забути. Без таких як він ми точно були б далеко від перемоги», – сказав Володимир Зеленський батькам Віталія Блажка.

Володимир Зеленський також вручив орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня майору Національної гвардії України Олегу Онуфрієнко.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту