ПРИВІТАННЯ командувача Національної гвардії України з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України - НГУ

Шановні бойові побратими! Цими днями ми відзначаємо два найважливіших державних свята! І завдяки вашій сміливості, мужності та відданості робимо це не під стягами триколорів ворога, а під прапором країни, що відстоює свою незалежність!

З початком  повномасштабного вторгнення росії в Україну гвардійці були серед перших, хто прийняв бій та давав відсіч ворогу на різних напрямках. Підрозділи Національної гвардії захищали Гостомельський аеропорт та стримували сили противника на підступах до Києва, Харкова, Чернігова, Сум. Вели бої з переважаючими силами противника за Рубіжне, Сєвєродонецьк, Лисичанськ.

І сьогодні Національна гвардія разом зі Збройними Силами України та іншими складовими сил оборони стримує ворожий наступ на Харківському напрямку, наші військовослужбовці героїчно тримають оборону на Донецькому, Херсонському, Запорізькому та Миколаївському напрямках.

Я вдячний кожному, хто щодня обороняє суверенітет, територіальну цілісність та незалежність України. Усім, хто міцно тримає стрій та боронить державу. Жодне ім’я наших воїнів-гвардійців, які віддали життя у боях за наші міста та незалежність не буде забутим.

Вітаю усіх з Днем Державного Прапора та з Днем Незалежності України! Ми обов’язково переможемо!

Слава Україні! Героям Слава!

Командувач

Національної гвардії України

генерал-лейтенант Юрій ЛЕБІДЬ

Перейти до вмісту