Наша боротьба за НЕЗАЛЕЖНІСТЬ розпочалась ще в 2014 році. Тоді гвардійці одні з перших, хто прийняв бій з підступним ворогом, який посягнув на територіальну цілісність нашої держави.
З початком широкомасштабного вторгнення рф, воїни НГУ спільно з іншими складовими сил оборони продовжують відвойовувати окуповану українську землю, даючи гідну відсіч ворогу.
Сміливість – це наш генетичний код! Ми будемо боротись за нашу Незалежність! І обов’язково переможемо💙💛 З Днем Незалежності України!