«Проведи день з користю»: медик 27 Печерської бригади провів тренінг з тактичної медицини для учнів столичної школи - НГУ

За сприяння офіцерів відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ з учнями старших класів ЗОШ Дарницького району міста Києва провели заняття з домедичної підготовки.

«Проведи день з користю» – такий девіз бойового медика 27 Печерської бригади Олександра Корнійчука на псевдо Байкер. Саме він, в одному з навчальних класів школи, розповів та практично продемонстрував як врятувати своє життя та життя оточуючих людей при виникненні надзвичайної ситуації.
 
Школярі з величезною зацікавленістю сприймали інформацію від бойового медика, практично відпрацьовували отримані теоретичні знання, засвоїли алгоритм зупинки кровотечі при різних ураженнях.  Адже молоде покоління розуміє, що наша країна знаходиться у стані війни й все, що вони дізнались на тренінгу, може знадобитись в будь-який час.
 
«Нехай ці вам знання ніколи не знадобляться! Але ми живемо у період, де небезпека може наздогнати нас чи оточуючих людей в найнеочікуваніший момент. Тому ми маємо бути готові до всього й уміти допомогти собі та іншим. Але понад усе думаємо – про свою безпеку! Запам’ятайте: ці знання рятують життя», – наголосив школярам гвардієць Олександр.

Гвардія дбає про те, щоб українська молодь отримувала корисні знання. Разом до перемоги!

Перейти до вмісту