Профспілчани “Енергоатома” передали бійцям НГУ бойовий транспорт - НГУ

25 травня військовій частині Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України передали два пікапи. Сертифікати на автомобілі вручали голова первинної профспілкової організації ДП «НАЕК «Енергоатом» Олексій Лич та генеральний директор Південноукраїнської АЕС Ігор Полович.

Позашляховики марок Toyota та Nissan озброєні великокаліберними кулеметами, тепловізійними прицілами та іншими приладами. Автомобілі підсилять мобільні вогневі групи, що виявляють і знищують у повітряному просторі ворожі “шахеди”. Таким чином захист Південноукраїнського енергокомплексу та навколишньої території стане набагато ефективнішим.

Забезпечити усім необхідним військові частини, що охороняють ядерні об’єкти. Таку мету поставили перед собою профспілчани Енергоатома і на сьогодні практично її виконали.  Раніше аналогічні транспортні засоби отримали підрозділи, що охороняють Рівненську та Хмельницьку АЕС.

«Ми віримо в вас, віримо в те, що ви зможете захистити наші ядерні об’єкти та людей, які тут працюють і виконують таку важливу роботу. Ви знаєте, що сьогодні атомна енергетика відіграє ключову роль в забезпеченні електроенергією всієї України. Ми будемо робити це й надалі, і завдячуючи вам, усі ми будемо чітко розуміти, що знаходимося під надійним прикриттям», – наголосив у своєму зверненні до гвардійців Олексій Лич.

 

«Ми бачимо, що підступні дії ворога тривають. Лише вчора ми спостерігали, як поруч пролітають повітряні цілі. Ворог вдосконалюється, але й командування наших військових частин діє грамотно та оперативно. Ми знаємо, що ви з перших днів стояли не лише на захисті АЕС, а й навколишньої території, тому завжди намагаємось допомогти усім, чим можемо. Працівники компанії роблять усе можливе, щоб полегшити вашу військову службу, а також врятувати мир та життя», – додав Ігор Полович.

Військовій частині НГУ передали два пікапи. Загалом автомобілів буде чотири і їх залучатимуть не лише на території Південноукраїнського енергокомплексу, а й посилять оборону прилеглої території, зазначив командир військового підрозділу Олег Худолій:

«Сьогодні дуже велике свято – Вознесіння Господнє, тож ці чудові подарунки вже освячені. Також вони будуть освячені нашою ненавистю до ворога, до його підлих та підступних атак, які він здійснює щодня.  Техніка, що ми отримали, у дуже гарному стані. З її допомогою ми забезпечимо кругову оборону не лише Південноукраїнського енергокомплексу, а й прилеглих територій – міст Южноукраїнськ, Вознесенськ та Первомайськ».

Перейти до вмісту