Професійний спортсмен, нацгвардієць Юрій: «На службі і у спорті завжди прагну перемог» - НГУ

На початку повномасштабної війни Юрій, який вже раніше мав досвід проходження строкової служби у лавах Національної гвардії, встав на захист Вітчизни пліч-о-пліч із гвардійцями-побратимами. Плани на виховання у спортшколі когорти юних чемпіонів довелося відкласти до мирних часів. Та Юрій навіть не розглядав інших варіантів, аніж боротися за перемогу разом з усім українським народом.

До початку російського вторгнення Юрій будував амбітні плани щодо розширення кола своїх спортивних досягнень – продовжувати тренерську роботу та паралельно здобути розряд з пауерліфтингу.  Це при тому, що чоловік вже має звання майстра спорту з веслування на байдарках та каное і майстра спорту з багатоповторного жиму. У професійному спорті Юрій з 11 років, він є вихованцем фахового спортивного ліцею-інтернату. Неодноразово брав участь у змаганнях різного рівня – районних, обласних, загальнодержавних. У 2007-у році став Чемпіоном України з веслування на байдарках та каное. Згодом здобув вищу освіту за спеціальністю «Тренер з веслування на байдарках та каное».

 «Я простий хлопець із маленького села. З дитинства звик багато над собою працювати. За усіма моїми успіхами стоїть кропітка наполеглива праця. Так само і по службі. Крізь пот і кров треба багато трудитись заради перемоги. І вона обов’язково буде! Наприклад, всі мої односельці нікуди не виїхали з рідної місцини, бо вірять і знають – перемога буде наша», – розповідає гвардієць.

Свій рівень фізичної підготовки Юрій підтримує будь-якої вільної хвилини. Говорить, для цього багато не треба: на місці дислокації самотужки спорудили невеликий турнічок, знайшли гантелі. Із тренерським завзяттям гвардієць організував команду однодумців, аби разом працювати над вдосконаленням своєї фізичної форми.

Юрій говорить: «У спорті я прагнув чемпіонства, щоб наш український прапор майорів на престижних спортивних майданчиках. Тепер, у лавах Національної гвардії, я захищаю його як символ життя і процвітання моєї рідної України. Як професійний спортсмен, я знаю, що таке воля до перемоги. І вона є в кожного з нас сьогодні. Тому – переможемо обов’язково!»

Група інформації та комунікації Центрального ТУ

Перейти до вмісту