Володимир Зеленський вручив 30 сертифікатів на житло Героям України та родинам полеглих воїнів - НГУ

У продовження реалізації ініціативи щодо забезпечення житлом військовослужбовців – Героїв України Президент Володимир Зеленський вручив сертифікати на отримання квартир Героям України та членам родин полеглих воїнів, які удостоєні цього звання посмертно.

Звертаючись до присутніх у Нагородній залі Маріїнського палацу, Глава держави зауважив, що сьогодні тут представлені різні види та роди українських військ, різні бойові історії, але в Україні завжди пануватиме однакова повага до всіх українських воїнів і до кожного героїчного підрозділу Сил оборони та безпеки.

«Справжня пам’ять про Героїв завжди базується на двох елементах: на відчутті вдячності та незмінній шані до всього, що зроблено заради нашої держави та наших людей. Україна ніколи не втратить цього відчуття й завжди буде вдячною, завжди шануватиме своїх Героїв. Кожного й кожну, хто став на захист країни. Усіх, хто став взірцевим воїном. Кожного, чий особистий вибір сміливості та героїчні вчинки допомогли Україні вистояти на шляху нашої незалежності», – сказав Володимир Зеленський.

Він подякував усім, хто бореться заради держави, та кожній родині українських Героїв за те, що в України є такі воїни.

«Хай усі покоління українського народу пам’ятатимуть тих, хто захищав і захистив Україну. І хай буде світлою пам’ять про всіх наших Героїв, які віддали свої життя заради України», – зазначив Президент.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять воїнів, полеглих під час захисту суверенітету й територіальної цілісності України.

Володимир Зеленський вручив 30 сертифікатів на квартири військовослужбовцям Сил оборони України та членам родин загиблих Героїв.

Зі складу Національної гвардії України сертифікати з рук Глави держави отримали родини військовослужбовців, які були удостоєні звання Героя України посмертно: старшого солдата Сергія Жержевського, старшого лейтенанта Михайла Чупріна, старшого лейтенанта Максима Кагала.

Більше про Героїв України НГУ читайте тут.

За матеріалами офіційного інтернет-представництва Президента України

Перейти до вмісту