Президент відвідав передові позиції українських захисників у Запорізькій області - НГУ

Під час робочої поїздки до Запорізької області Президент України Володимир Зеленський відвідав передові позиції українських військових у районі села Роботине.

Глава Держави заслухав інформацію про оперативну обстановку від командувача оперативного угруповання військ «Запоріжжя» Володимира Горбатюка.

Президент поспілкувався із захисниками України та вручив їм державні нагороди. Зокрема, він передав відзнаку Президента «Хрест бойових заслуг» командиру розвідувального взводу старшому лейтенанту Андрію Ольшанському. Володимир Зеленський також нагородив воїнів орденами Богдана Хмельницького та «За мужність». 

«Маю велику честь бути сьогодні тут. Підтримати вас і вручити нагороди. На ваших плечах така складна, вирішальна місія – відкинути ворога й перемогти в цій війні. Я вам бажаю цієї перемоги. Бажаю зробити все, щоб ця перемога була швидшою. Щоб вас підтримували рідні, близькі та всі громадяни України. Всі адекватні люди у світі розуміють, що у вас найскладніша робота, і всі українці вами пишаються», – наголосив Президент України.

Також Володимир Зеленський провів нараду щодо безпекової ситуації в Запорізькій області. Під час наради Верховний Головнокомандувач заслухав доповіді військового командування та керівників правоохоронних органів.
Предметом обговорення стала ситуація на полі бою, оборонні дії на Авдіївському напрямку, ситуація в районі Роботиного та на інших ділянках фронту. Окрім того, під час наради обговорювалося подальше посилення фортифікацій, а також захисту об’єктів критичної інфраструктури та оборонно-промислового комплексу регіону від ворога.

За матеріалами Офісу Президента України

Перейти до вмісту