Президент України Володимир Зеленський відвідав передові позиції українських військ на Донеччині та Луганщині - НГУ

Верховний головнокомандувач ознайомився зі станом справ та поспілкувався з командирами і бійцями. Гвардійці, що виконують бойові завдання з перших днів війни, які виявили мужність, відвагу і героїзм під час відсічі збройної агресії, отримали заслужені нагороди.

Одним із них – офіцер НГУ Віталій. Від початку повномасштабного вторгнення на українську землю він виконував завдання з оборони населеного пункту Рубіжне. Під його керівництвом підрозділ здійснив вдалий наступ на окупантів. Віталій і його підрозділ діяв професійно та рішуче. Ворог, попри значну чисельну перевагу, був розбитий. Офіцеру присвоєно звання Героя України з відзначенням ордена “Золота Зірка”.

Пліч-о-пліч з ним на захисті України стоїть гвардієць Ілля. Він проводив зачистки, брав участь в боях у Рубіжному. Під час одного із боїв, коли основні сили відходили на запасні позиції, він залишився, щоб стримувати противника та прикрити побратимів. Після попадання 120-мм міни по будівлі, де була позиція Іллі, він врятувався і продовжував вести вогонь з завалів та забезпечив евакуацію поранених. Гвардійця нагороджено орденом “Богдана Хмельницького” ІІІ ступеня.

Ще один боєць, що відзначений нагородою – Василь. Виконуючи завдання на спостережному пункті у Луганській області, знищив невелику передову групу ворога, яка просувалася до позицій українських військ. Завдяки його рішучим діям окупант був вимушений відступити, втративши п’ять осіб живої сили. Василя нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

Ці Герої продовжують боронити рідний край та відчайдушно знищувати російських загарбників. Завдяки їм та іншим українським воїнам українці можуть продовжувати мирне життя та бути впевненими у перемозі над клятим ворогом. Національна гвардія продовжує відстоювати те, що українці цінують більш за все – Волю та Незалежність.

Пресслужба штабу УНГУ в УОС

Перейти до вмісту