Інструктор Нацгвардії з позивним Уран підготував до війни вже кілька тисяч бійців (ВІДЕО) - НГУ

Старший інструктор Петро,  позивний Уран, вже п’ятий рік навчає бійців Національної гвардії України та запевняє, що найважливіше у бойовій підготовці – це автоматизм. Військові повинні відпрацьовувати навички до рівня рефлексів, адже на полі бою – це питання життя або смерті.  

З початком активної фази війни Петро підготував вже тисячі бійців до ведення бойових дій. Окрім особового складу підрозділу Нацгвардії, старший інструктор проводить навчання для мобілізованих та резервних груп. Він професійно планує навчання, шукає шляхи, щоб максимально доступно пояснити бійцям особливості ведення сучасної війни.      

«Ми використовуємо весь вільний час для занять і тренувань особового складу. Навіть під час тривоги, перебуваючи в укритті. Особливо тішить те, що військовослужбовці хочуть перейняти цей досвід та ставлять запитання, щодо бойової підготовки та дій у різних бойових умовах, – каже старший інструктор Нацгвардії Петро, – від роботи інструкторів залежить максимально якісне виконання військовослужбовцями своїх службово-бойових завдань. Тому ми з колегами передаємо усі свої знання особовому складу, аби вони результативно та без втрат наблизили перемогу української армії над окупантами».

Перейти до вмісту