Президент України відзначив гвардійців, які нищать окупантів на Півдні та мають успіхи у просуванні (ВІДЕО) - НГУ

“Відзначив гвардійців – воїнів 15-ї бригади оперативного призначення Нацгвардії імені Героя України Богдана Завади. Дуже потужно нищать російське зло на Півдні нашої держави. Подякував за кожну відбиту атаку й за просування вперед! Слава вам!”, – сказав Володимир Зеленський у вечірньому зверненні.

За останній час підрозділи цієї бригади мали значні успіхи у просуванні і знищені ворога. На Мелітопольському напрямку підрозділи 15-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії України спільно з підрозділами Збройних Сил України продовжують наступ.

У надважких умовах замінованої місцевості та вогневого впливу ворога, а це 251 обстріл з РСЗВ, танків і артилерії та 4 авіаудари, наші штурмові групи Нацгвардії за підтримки танків та артилерії продовжують поступовий рух на південь та південний схід, витісняючи окупантів з української землі.

А 18 липня, бійці однієї зі штурмових груп 15 броп взяли у полон командира роти 70-го гвардійськго мотострілецького полку який дислокується у м. Шалі, Чеченська республіка.

Перейти до вмісту