Правоохоронці у Тернополі затримали чоловіка, що перевозив предмети схожі на гранати і 255 набоїв до автомата - НГУ

Нещодавно військовослужбовці тернопільського підрозділу Національної гвардії України спільно з Національною поліцією виявили та вилучили у правопорушника предмет схожий на гранату РГД, запал до неї та 255 набоїв калібру 5,45 мм.

Під час служби з охорони громадського порядку правоохоронці звернули увагу на автомобіль, що порушив правила дорожнього руху. Після зупинки автомобіля, перевірки документів водія і огляду транспортного засобу було виявлено підозрілі предмети, ймовірно, ручну дистанційну гранату, запал і набої до автомата.

Водія автомобіля затримали і передали відповідальним органам. Вибуховий пристрій, набої та інші речові докази вилучили і направили на подальше експертне дослідження.

«Військовослужбовці Національної гвардії дуже ретельно пильнують, щоб у міста, котрі віддалені від фронту, не потрапляла нелегальна зброя. Сьогодні вся зброя і кожен патрон необхідні на фронті. Ми не дозволимо, щоб у мирні міста України потрапляв арсенал, котрий буде ставити під загрозу спокій і безпеку наших мешканців», – коментують у Національній гвардії України.

Перейти до вмісту