Позивний Міха: про поранення, евакуацію та побратимів, які врятували життя - НГУ

Під час виконання бойового завдання на Бахмутському напрямку, військовослужбовець 25 бригади імені князя Аскольда Михайло із позивним Міха розповів, що йому вдалося вижити та евакуюватися завдяки оперативним та злагодженим діям побратимів.

«На світанку прибули на позиції для укріплення, а вже ближче до обіду нас почали крити з артилерії. Незабаром ворог почав штурмувати великими групами – це стандартна тактика росіян. Прямуючи за патронами потрапив під мінометний обстріл, де й отримав поранення, тож довелось сповзти у бліндаж, звідки допомагав хлопцям: подавав зброю, споряджав магазини. Побратими оперативно спрацювали й завдяки їм мені вдалось вижити», – коментує Міха.

Пораненого гвардійця побратими евакуювали з поля бою. Наступні кілька місяців пройшли в госпіталі.

«Я отримав багато осколкових поранень, наслідки пошкоджень відчуваю понині. Часом терпнуть ділянки з яких не вдалось витягнути осколки, оскільки їхнє видалення становить більшу небезпеку від того, що є зараз», – ділиться військовослужбовець.

Після лікування та реабілітації Михайло повернувся до виконання службових обов’язків із охорони громадського порядку.

«Наш обов’язок — пам’ятати про ту високу ціну, яку ми сплачуємо як народ, не забувати всіх тих, кого забрала ця війна. Попереду ще дуже великий шлях, та ми неодмінно переможемо, якщо спільно докладатимемо більше зусиль», — запевняє Міха.

Група інформації та комунікації військової частини 3030

Перейти до вмісту