«Діти-Герої»: Вадим Міщенко попри особисту боротьбу із хворобою виготовляє бліндажні свічки для військових (ВІДЕО) - НГУ

Хлопчику діагностували некроз тазостегнового суглоба, та попри великий біль, він не перестає допомагати тим, хто боронить нашу країну. Від початку повномасштабної війни Вадим виготовляє окопні свічки та передає бійцям Національної гвардії України, наближаючи нашу перемогу.

31 травня Міністерство внутрішніх справ України відзначило сімох унікальних дітей, які проявили себе під час повномасштабної війни та допомагають захисникам України. Один із лауреатів благодійної акції «Діти-Герої» від МВС України– 13-річний Вадим Міщенко.

Це історія справжнього сучасного Прометея, який несе вогонь і тепло для українських військових. Вже кілька років хлопчик виготовляє бліндажні свічки, щоб зігріти наших воїнів у холодну пору. Але особливість у тому, що робить він це, незважаючи на великий біль. 

У Вадима Міщенка некроз тазостегнового суглоба. З цією хворобою він бореться вже понад 5 років. Коли йому несила стояти, він лежачи скручує картон і формує його у жерстяні банки. Після цього топить віск, заливає його у готові форми і передає бійцям Нацгвардії.

Його відданість і самопожертва надихають і вчать нас, що навіть у найскладніших умовах можна робити великі справи для інших. Під час перегляду відео-візитку Вадима присутні захоплювались його неймовірною мужністю і наполегливістю.

Від МВС України, швейцарсько-української Програми EGAP, що виконується Фонд Східна Європа, Gen-Ukraine, а також Офіс Ради Європи в Україні – Київ та UNICEF Ukraine хлопець отримав подарунки і став одним із семи лауреатів благодійної акції «Діти-Герої» від МВС України.

Пишаємось українськими дітьми і впевнені у їхньому світлому майбутньому в мирній Україні.

За матеріалами Департаменту комунікації МВС України

Перейти до вмісту