Історія актора і музиканта, який став розвідником бригади “Червона Калина” й знищує окупантів FPV-дронами (ВІДЕО) - НГУ

Розвідник бригади “Червона Калина” з позивним Голлівуд пов’язати своє життя з військовою справою хотів ще у 2014 році. У віці 18 років пройшов вишкіл у добровольчому формуванні, але згодом повернувся до навчання та займався громадською діяльністю. Після закінчення університету працював по професії – як актор знімався у кіно та серіалах. Вже після початку повномасштабної фази війни вивіз сім’ю за кордон та долучився до Національної гвардії України.

У бригаді “Червона Калина” військовий зацікавився роботою з БпЛА. Пройшов навчання в Великій Британії, засвоїв роботу розвідувальних дронів. Після переводу в роту розвідки спеціального призначення почав працювати з FPV-дронами.

“Мені дуже подобається моя робота. Дивлячись на те, що вороги роблять з моєю країною, з моїми містами, моїми людьми… Я ніколи їм цього не пробачу. Я зроблю все, щоб знищити якомога більше ворогів. Працювати з FPV, коли виникла потреба, я навчився дуже швидко”, – розповідає Голлівуд.

Боєць вважає, що наразі є велика необхідність вкладатись у розвиток технологій і розробляти всі види дронів: розвідувальні БпЛА, FPV-дрони, великі ударні дрони, нічні БпЛА. Необхідно робити все, щоб “ворог не міг навіть близько підійти до українських позицій”.

Голлівуд розповідає, що домом для нього вже став його бліндаж. В “мирні” міста він приїжджає більше як “в гості”. На фронті відчуває, що проживає повноцінне життя. Одним із мінусів називає нестачу творчості. Через це нещодавно почав писати реп-музику, з якою йому допомагає брат. На пісні військового надихають його побратими з “Червоної Калини”.

“Дуже важко думати про те, що буде після перемоги. Я думаю про те, що я можу робити зараз. Після війни я буду займатись мистецтвом, театром, кіно, музикою. Буду займатись громадською діяльністю, хочу займатися спортом далі, бойовими мистецтвами. Хочу подорожувати. Планів дуже багато. Хочу велику сім’ю, хочу ще дітей. Собак, котів. Нас чекає багато всього цікавого попереду”, – каже Голлівуд.

Військовослужбовці НГУ беруть участь у відсічі збройної агресії на всіх рубежах і напрямках, де ведуться бойові дії.

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту