Позаштатна пожежна команда Нацгвардії спільно з рятувальниками провели навчальні збори в Нетішині - НГУ

У рамках постійної готовності до можливого виникнення надзвичайних ситуацій та оперативної реакції, позаштатна пожежна команда нетішинського підрозділу Національної гвардії України разом з рятувальниками 3-го Державного пожежно-рятувального загону провели успішні навчальні збори.

Під час зборів учасники відпрацьовували навички ефективної координації та взаємодії в умовах надзвичайної ситуації. Одним з основних завдань була ліквідація пожежі з використанням різних видів вогнегасників та води. Учасники також відпрацьовували навички гасіння манекена, що дозволяє ефективно боротися в умовах масових надзвичайних ситуацій, де є постраждалі люди.

Одним із ключових етапів стало спільне навчання, під час якого за легендою сталося загоряння в автомобільному боксі частини. Нацгвардійці провели швидку евакуацію персоналу, розгорнули всі необхідні засоби та успішно ліквідували умовну пожежу за допомогою піни та води. Це важливе практичне заняття дозволило позаштатній пожежній команді військової частини відпрацювати спільну з рятувальниками координацію злагодженості дій та реагувати на надзвичайну ситуацію швидко та ефективно.

«Такі навчальні заходи є важливим елементом підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях та демонструють високий рівень координації та співпраці між різними службами. Також хочу висловити слова вдячності рятувальникам за високий рівень професіоналізму та готовність до виконання завдань у будь-яких умовах», – прокоментував начальник служби охорони праці, пожежної безпеки та метрології майор Віталій Юрчук.

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту