Поштовий випуск «Слава Силам оборони і безпеки України! Гвардія наступу» введено в обіг - НГУ

У Києві, 9 травня, погасили нову марку «Слава Силам оборони та безпеки України! Гвардія наступу». Це другий випуск героїчної серії, що показує тих, хто скаже «Час повертати своє!». І, віримо, обов’язково повернуть.

На блоці — бійці Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби. Герої та професіонали, за чиєю роботою на фронті стежить весь світ. Одні з тих, хто поверне додому, під український прапор наші за законом території.

У спецпогашенні брали участь: заступниця міністра МВС Павліченко Катерина, командир об’єднаної штурмової бригади Національної поліції «Лють» Нетребко Олександр, командир 15 мобільного прикордонного загону Державної прикордонної служби «Сталевий кордон» Падитель Валерій, командир 1-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії «Буревій» Мішакін Микола та генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Символічно, що процедура погашення відбулася у день, коли Україна вперше відзначає День Європи. Також варто нагадати, що Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради України законопроект про встановлення 8 травня Днем памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. Зазначимо, що минулого року український Інститут національної пам’яті презентував гасло цих пам’ятних днів: «Перемогли нацизм, переможемо і рашизм». І саме в продовження цієї тези сьогодні «Укрпошта» офіційно ввела в обіг поштовий блок «Слава Силам оборони і безпеки України! Гвардія наступу», який продовжує героїчну серію, розпочату в 2022 році. Цей випуск присвячено захисникам і захисницям України, які боронять священну українську землю і тим, хто поклав власне життя, захищаючи суверенітет і цілісність нашої держави. На новому поштовому випуску зображено бійців спеціальних штурмових підрозділів системи МВС – Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Військові цих спецпідрозділів звільнятимуть окуповані ворогом території нашої країни разом з Кримом.

Під час заходу з вітальним словом виступила Катерина Павліченко заступниця Міністра МВС: «Знаковим є те, що сьогодні ми відкриваємо і презентуємо марку, яка є символом нашої незламності, нашої майбутньої перемоги. Дуже дякую всім, хто сьогодні прийшов на цей урочистий захід. Дійсно, мені дуже приємно бути тут, розділити цю урочисту мить. Тому користуючись нагодою, від Міністерства внутрішніх справ хочу подякувати «Укрпошті», хочу подякувати всім тим, хто долучився до цієї знаменної події, бо ми сьогодні викарбовуємо нашу історію».

Також Катерина Павліченко додала, що «Гвардія наступу» для Міністерства внутрішніх справ це пріоритетний проект. «Це проект, який сьогодні є популярним, тому що ми отримали дійсно дуже велику кількість заявок охочих доєднатися до Гвардії. Дякую всім, хто долучився сьогодні до «Гвардії наступу». Це дев’ять бригад, сім з яких в Національній гвардії, одна – в Нацполіції, одна – в Державній прикордонній службі», – зазначила  вона.

Разом з тим, заступниця Міністра повідомила, що набір до штурмових бригад «Гвардії  наступу» наразі ще триває і кожен має можливість долучитися до однодумців, які захищають свою країну та готуються повертати своє.

Довідково: Тираж блоку – 235 000 примірників. Автор марок та конвертів — заслужений художник України Олександр Охапкін. 

Випуск здійснено за сприяння Національної Гвардії України, Державної прикордонної служби України та Національної поліції України. 

Урочиста процедура погашення марки «Гвардія наступу. Час повертати своє» відбулася в кожному регіоні України.

Перейти до вмісту