Попри поранення, втому та заміновану місцевість йому з групою вдалося евакуювати побратима: історія гвардійця Романа - НГУ

У часи великих випробувань та загрози для нашої країни з’являються справжні герої, які готові віддати все заради захисту рідної землі. Одним із таких героїв є Роман – стрілець однієї з військових частин Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

Хлопець до початку повномасштабного вторгнення рф проходив строкову службу в лавах Національної гвардії України. Відчуваючи, що його місце на передньому краю лінії оборони, він перейшов на контрактну службу.

Роман неодноразово виконував бойові завдання на Запорізькому напрямку. Нещодавно, під час штурму, нашим військовим вдалося не тільки взяти під контроль позиції російських військ, а й знищити велику кількість ворожої піхоти та утримати зайняті рубежі.

«Ми працювали під шквальним вогнем противника з усіх видів озброєння майже цілодобово. Вщухають обстріли, одразу ж вилітають розвідувальні ворожі дрони. І ця круговерть була постійною. Важко, та ми витримали й дали гідну відсіч ворогу. Злагоджені дії, раптовість та ефективне планування змусили загарбників залишити свої позиції без боєприпасів та зброї», – розповів гвардієць. Всупереч вогневим ударам та мінометним обстрілам хлопці успішно виконали бойове завдання.

На шляху героя було й поранення. Коли Роман разом з військовими свого підрозділу евакуйовували з поля бою свого побратима, його вразив уламок від ворожого снаряду. Попри біль, втому, стрес, величезну відстань та заміновану місцевість, їм вдалося донести бійця до евакуаційної групи.

«Зараз мене трохи підлатають і далі буду йти по визначеному курсу – «до Перемоги». Сьогодні доля України залежить від кожного з нас. Це наша земля, ми повинні обороняти її та вибивати звідси загарбників, щоб скоріше звільнити всі міста та села», – говорить Роман.

Сім’я Романа, яка на початку війни не знала про його рішення піти на передову, зараз пишається ним. Його досвід і розповіді стали живим свідченням того, наскільки важливо і відповідально захищати свою країну в часи випробувань.

Військовослужбовці НГУ беруть участь у відсічі збройної агресії на всіх рубежах і напрямках, де ведуться бойові дії.

Група інформації і комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту