Понад 100 солдат противника, БК, склади, “броня” і міномети: вражаюча робота нацгвардійців - НГУ

Підрозділи нацгвардії продовжують виконання стабілізаційних заходів на півдні України, ведуть розвідку та за найменшої можливості знищують ворога.

Про це, у четвер під час брифінгу в Military Media Centre, заявив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

“Підтверджено знешкодження: понад 100 окупантів, з яких 35 – назавжди; знищено броне- та автотехніку, 2 міномети, 3 польові сховища з боєприпасами та польовий склад пально-мастильних матеріалів”, – заявив він.  

На Херсонському напрямку нацгвардійці забезпечують надійну підтримку дія підрозділів Сил оборони і наносять вогневе ураження живій силі противника.

“Так, артилерійські та мінометні підрозділи 11 бригади НГУ у взаємодії з операторами БпЛА знищили: до двох відділень ворога, спостережний комплекс «Муром-М» та 2 моторних човни”, – додав Микола Уршалович.

Немає жодних сумнівів, що південь України, як і всі інші окуповані території будуть очищені від ворога та звільнені Силами оборони.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту