![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/382718253_662685346044547_2928930172020118982_n.jpg)
У Північній операційній зоні дуже пильна увага приділяється бойовій підготовці підрозділів, які незабаром вирушатимуть в райони проведення бойових дій на сході і півдні нашої країни. З огляду на це командувач Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв здійснив робочу поїздку до одного з підрозділів Національної гвардії України, бійці якого щодня відточують свою майстерність.
Як повідомив командувач, метою поїздки є ознайомлення з процесом опанування українськими воїнами озброєння та військової техніки, що була надана країнами-партнерами як допомога.
— Підрозділи як Збройних Сил України, так і Національної гвардії, що виконують завдання в Північній операційній зоні, з часом відбувають на ротаційній основі на схід та південь нашої країни для того, щоб вести наступальні дії. Тож, я мав особисто переконатися у їхньому рівні готовності використовувати передану нашими партнерами західну зброю для того, щоб бити ворога й наближати нашу перемогу, — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
Командувач навіть сам вирішив спробувати свої сили в опануванні окремими зразками озброєння.
![384120027_713065414182847_7485802332642880370_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/384120027_713065414182847_7485802332642880370_n-1024x684.jpg)
![383342304_713065444182844_2189930442364425426_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/383342304_713065444182844_2189930442364425426_n-1024x684.jpg)
![384356590_662685449377870_5673484028139016440_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/384356590_662685449377870_5673484028139016440_n.jpg)
![384307220_662685402711208_500314705996006859_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/384307220_662685402711208_500314705996006859_n.jpg)
![384336472_662685372711211_6045515169827350433_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/384336472_662685372711211_6045515169827350433_n.jpg)
— Переконався, що зброя дуже якісна. Вона має хороші бойові властивості — це і влучність, і темп стрільби. До того ж техніка має броньований захист, а також дуже високі ходові якості. Кожна з броньованих машин, що стоїть на озброєнні Національної гвардії, здатна дуже швидко рухатися та має потужний двигун. Дощ, бруд та глибокий пісок для такої машини не є перешкодами, — підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
За словами командувача, всі питання, які виникають під час підготовки, вирішуються на місці. Бійці вміють гарно працювати зі зброєю, а також мають високий моральний та бойовий дух.