«Подаруй нам Перемогу». Діти нацгвардійців відвідали резиденцію Святого Миколая (ВІДЕО) - НГУ

Нещодавно діти військовослужбовців Національної гвардії України у Чернівцях відвідали резиденцію Святого Миколая. Маленьких відвідувачів очікувала справжня святкова пригода, котру окрім зустрічі зі Святим Миколаєм забезпечили аніматори, цікаві конкурси та святкова програма.

Діти загадували бажання, взяли участь у конкурсах та, звичайно, отримали багато смачних подарунків. Найбільше у Святого Миколая дітлахи просили перемоги України, а також, щоб кожен батько та мати, хто зараз не вдома й захищає нашу державу, повернутися до своїх домівок.

«Військовослужбовці Національної гвардії самовіддано служать нашій Батьківщині як на фронті, так і у містах далеко від лінії фронту. На жаль, чимало наших побратимів зараз не вдома, їхні діточки сумують за ними. На жаль, є побратими, котрі загинули і у них також залишилися дітки. Ми дуже хотіли подарувати хоча б кілька святкових моментів для всіх наших діток. Саме тому ми вирішили організувати це свято й запросити сюди якомога більше наших дітей», – розповідають у Національній гвардії.   

Детальніше про дитяче свято і відвідини Святого Миколая дивіться у сюжеті:

Перейти до вмісту