Почесне консульство Азербайджанської Республіки вручило сертифікат на подорож сім’ї загиблого нацгвардійця - НГУ
Заступник командира стрілецького батальйону 5-ї Слобожанської бригади НГУ підполковник Микола Березюка загинув 16 березня 2022 року на бойовому посту. Почесний консул Азербайджанської Республіки у м. Харків вручив вдові офіцера Ніні Березюк та доньці Катерині Сертифікат на поїздку до Туреччини.
«Тато мав передчуття, що буде війна. Він все життя присвятив службі у армії, слідкував за новинами. Коли почалося повномасштабне вторгнення тато сказав, що поїде отримати автомат і повернеться. Насправді, ж він повернувся на службу. У день, коли це сталося він дзвонив декілька разів, багато чого хотів розповісти. Після його загибелі життя назавжди змінилося. Звістка про те, що ми з мамою можемо поїхати у відпустку була неочікуваною. Сподіваюся подорож допоможе трохи вийти з напруженого стану», – розповідає донька Катя.
«Дуже важливо підтримати сім’ї загиблих героїв. До кінця року ми плануємо передати подарункові сертифікати ще п’ятьом родинам. Всі фінансові витрати покриває Почесне консульство Азербайджанської Республіки», – зазначає Почесний консул Афган Салманов.
Подарунковий сертифікат дає право вибрати у туристичному агентстві «Дрімтур» подорож до будь-якого міста Туреччини на 7 днів.
Відділення інформації і комунікації Східного ТУ НГУ
Перейти до вмісту