Почесний консул Азербайджанської Республіки у Харкові обговорив напрями співпраці з Національною гвардією України - НГУ
Командир 5-ї Слобожанської бригади полковник Михайло Якобчук та Почесний консул Азербайджанської Республіки у м. Харків Афган Салманов провели робочу зустріч. Вона відбулася напередодні другої річниці Перемоги Азербайджану у війні з Вірменією.
«Азербайджанська армія під час операції «Залізний кулак» показала себе професійною та однією з найбільш підготовлених армій світу. Більш того – саме армія Азербайджанської Республіки розвіяла міф про непереможність сучасної армії росії та її зброї. Сьогодні Україна, її народ та бійці 5 Слобожанської бригади Національної гвардії України, так само як у 2020 році народ та армія Азербайджанської Республіки, доводять священність боротьби за свою землю, свободу, державність, культурні та моральні цінності», — зазначив командир бригади полковник Михайло Якобчук.
Почесне консульство Азербайджанської Республіки у м. Харків передало на потреби захисників бензиновий генератор та електричні конвектори. Генератор допоможе слобожанським гвардійцям мати безперебійне живлення в умовах можливих вимкнень електроенергії. У ході зустрічі дипломат запропонував для сімей загиблих військовослужбовців бригади безплатну психологічну реабілітацію на одному з курортів Азербайджанської Республіки.
«Ми гарантуємо довготривалу допомогу та підтримку України та бійців Національної гвардії у боротьбі з російськими загарбниками! Нехай міцнішає дружба та співпраця між народами наших країн!» — підкреслив Почесний консул Азербайджанської Республіки у м. Харків Афган Салманов.
Сторони домовилися про подальшу співпрацю.
Відділення інформації і комунікації Східного ТУ НГУ
Перейти до вмісту