Підсумок несення служби дніпровських гвардійців за минулий тиждень - НГУ

Під час несення служби з дотримання вимог воєнного стану та охорони публічного порядку у складі блокпостів і проведення антидиверсійних заходів в Дніпропетровській області військовослужбовцями Національної гвардії України спільно з працівниками Національної поліції за минулий тиждень було виявлено ряд адміністративних правопорушень та факт кримінального правопорушення:

На одному із блокпостів міста було зупинено та перевірено транспортні засоби, водії яких не мали відповідних документів на керування транспортом – 34 осіб, ст. 126 КУпАП; 

Під час зупинки та перевірки транспортного засобу на одному із блокпостів виявлено водія, який перевозив 54 патрони 5.45 мм, гранату Ф1 у кількості двох штук і набій 12.7 мм. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу. Наразі слідчі впровадили 263 статтю ККУ.

Під час забезпечення вимог правового режиму воєнного стану, гвардійці у різний час виявили трьох громадян, які знаходились під наркотичним сп’янінням керуючи авто – стаття 130 КУпАП. Серед них двоє перевозили наркотичні речовини з собою, загальною кількістю 22 г речовини схожою на амфетамін та 20 грамів речовини рослинного походження схожою на марихуану. Осіб було передано Національній поліції та відкриті відповідні впровадження згідно ККУ.

Також гвардійці виявили громадянина, який перевозив з собою чималий арсенал зброї, а саме: граната Ф1 – 1 штука, РГД-5 і запал до неї – 1 штука, пістолет Макарова і повний магазин до нього з 8 патронами та три магазини – 90 набоїв 5.45 мм. Було відкрите кримінальне впровадження на факт правопорушення. 

Перейти до вмісту