Підготовлені воїни – наша міць та наша Перемога - НГУ

Поки триває збройна агресія на території України, бійці Національної гвардії невтомно вдосконалюють свої бойові навички. Насамперед гвардійці відпрацьовують тактику ведення бою в міських умовах за базовим принципом «зачищення-знищення-закріплення».

Мета цих занять – вдосконалити певні знання, аби використовувати їх так, щоб кожен військовослужбовець підрозділу розумів та усвідомлював свої дії у ситуації будь-якої складності. 

Професійність дій, злагоджена робота та ефективний результат залежить від постійного підвищення рівня знань та вмінь. 

Ворог закріплює своє розташування на колись спокійних вулицях наразі окупованих міст, поміж затишних домівок українців, в освітніх закладах, поміж дитячих майданчиків. Усю житлову місцевість ворог нещадно використовує як своє прикриття. Тому дуже важливо тактично та ювелірно знешкодити усі позиції.

«Тренування безперечно необхідні, адже ворог також вдосконалюється, тому нам потрібно завжди бути на 10 кроків перед ним. Щоб відстежувати їх дії та дати достойну відсіч окупантам. Ми кожного дня вдосконалюємо свої знання та вдосконалюємо злагодження. Іноді здається, що ми читаємо думки один одного під час виконання бойових завдань», – поділився своїми враженнями нацгвардієць Андрій.

Злагодженість та відточеність дій колективу – ключові чинники успіху та перемоги над противником. І пам’ятаймо: воїни-гвардійці мужньо та професійно боронять Україну. 

Перемога – обов’язково за нами!

Група інформації та комунікації Південного ОТО

Перейти до вмісту