Одеські нацгвардійці продовжують обороняти рідну землю - НГУ

Гвардійці щодня дають відсіч збройній агресії рф на всіх рубежах і напрямках. Аби професійно та блискуче вибивати окупантів із наших земель, воїни проходять різноманітні навчання та тренування.

З осені минулого року в російсько-українській війні з’явився новий вагомий чинник – іранські безпілотники «Shahed». Смертоносні дрони РФ використовує переважно для атак на цивільну і військову інфраструктуру всередині України. Нацгвардійці швидко та ефективно навчилися виявляти та збивати ці повітряні цілі.

«Військовослужбовці кулеметних розрахунків безустанно підвищують практичні вміння на заняттях, де обстановка наближена максимально до бойової. Адже на реальному рубежі буде чимало чинників, які впливатимуть на роботу розрахунків», – зазначає заступник командира бригади.

Особливу увагу бійці приділили теоретичним основам стрільби, способам ведення вогню по наземних та повітряним цілям на різні дистанції, вивченню внутрішньої, зовнішньої балістики, улаштування, будова великокаліберного кулемета Володимирова та практично відпрацювали вправу навчальних стрільб, а для імітації повітряної цілі були застосовані дрони.

«Робота з цим зразком стрілецького озброєння залишається надзвичайно актуальною. Чимало уваги присвятили також роботі за сценаріями різних типів бойової обстановки», – ділиться один з воїнів-кулеметників.

Такі вправи виснажливі, оскільки сам кулемет та боєкомплект до нього досить важкі. Це мотивує гвардійців постійно вдосконалювати свою фізичну підготовку. Тому, паралельно з вивченням теорії та практичними заняттями, бійці інтенсивно займаються спортом. Це потрібно, аби тіло було натреноване, а відтак дії, які військовослужбовці здійснюватимуть вже разом з кулеметом, будуть якісними, а постріли влучними.

Перейти до вмісту