Перший постріл, сім днів оборони та реабілітація. Історія снайпера Нацгвардії на псевдо Шериф (ВІДЕО) - НГУ

Снайпер Нацгвардії Володимир на псевдо Шериф раніше працював будівельником, але після початку повномасштабного вторгнення РФ вирішив приєднатись до Нацгвардії України та стати на захист країни.

Володимир отримав уламкові поранення рук та ніг у квітні 2023 року під час виконання бойового завдання на Луганщині. Після проходження реабілітації на Івано-Франківщині він повернувся до служби. В інтерв’ю для Суспільного Володимир розповів про свою участь у війні, пережиті оборонні дні та бажання повернутися на фронт. Він також поділився своїми спогадами про перший постріл, де він вистрілив і влучив у ворога, та про нелегкі моменти на передовій, коли йому доводилося терпіти танковий обстріл.

Гвардієць висловив рішуче бажання повернутися на фронт, попри отримані поранення. Він заявив, що продовжуватиме тренувати свої руки та пальці, щоб повернутися до снайперської роботи. Воїн пишається своїм підрозділом, який він описує, як дружній та готовий виконати будь-яке завдання.

Це історія снайпера Нацгвардії Володимира Брамського, який з метою захисту своєї Батьківщини вступив у важку і небезпечну боротьбу на передовій. Його сміливість, відданість та бажання повернутися до бойових дій слугують прикладом мужності для інших воїнів.

Відділення інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту