Пам’ятаємо своїх героїв: батькам нацгвардійця, який підірвався на міні біля Лисичанська, передали орден «За мужність» - НГУ

26-річний старший лейтенант Олександр Заліський загинув 23 червня 2022 року під час евакуації поранених на околицях Лисичанська. Його автомобіль потрапив на мінне загородження і підірвався.

Олександр народився в смт. Макарів на Київщині. З 2018 року служив за контрактом у 25 бригаді охорони громадського порядку імені князя Аскольда Національної гвардії України. Під час повномасштабного вторгнення росії Олександр обіймав посаду заступника командира роти. На початку червня разом з побратимами вирушив на Схід України в зону активних бойових дій.

“Саша був дуже доброю людиною, він завжди вмів розрядити обстановку, допомагав кожному, хто цього потребував. Коли ми виїжджали на ротацію, Саша сказав, що одружиться, як повернеться, але та міна обірвала його життя. Ми знали, що там зробили мінне загородження, але з хлопцями не було зв’язку, не встигли їх попередити”, – розповів побратим полеглого захисника Валерій.

Посмертно старший лейтенант Заліський нагороджений орденом “За мужність” III ступеня. Напередодні Великодня побратими та керівництво частини вшанували пам’ять героя та передали батькам нагороду.

Група інформації та комунікації військової частини 3030

Перейти до вмісту