Офіцери з військ проходять навчання на курсах тактичного рівня військової освіти - НГУ

Офіцери Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації проводять для гвардійців з військ командно-штабний курс тактичного рівня L2.

Курс розрахований на підвищення військово-професійних знань в офіцерів зі штатно-посадовою категорією не нижче «майор».

«Наша головна мета у підготовці слухачів курсу L2 полягає у тому, щоб офіцери отримали комплекс професійних знань, умінь та навичок, необхідних для виконання обов’язків на посадах командира батальйону, начальника штабу батальйону, заступника командира батальйону, офіцера штабу батальйону НГУ для виконання завдань за призначенням. Слухачі отримують необхідні теоретичні знання та практичні навички, щодо роботи штабів з планування та управління діями підрозділу тактичного рівня (батальйону) в основних видах бою та у спеціальних операціях, а також ознайомлюються з порядком роботи штабу бригади», – розповів про процес навчання старший викладач кафедри професійної підготовки підполковник Сергій Годлевський.

На одному з занять курсу гвардійці здобували необхідні знання в аналізі бойових спроможностей своїх підрозділів, формулювали можливі варіанти дій своїх військ, визначали основні питання організації управління, взаємодії та всебічного забезпечення, а також відображали варіанти дій в бою на мапі.

«На мою думку, не викликає сумніву, що планування бою та аналіз грає визначну роль у цій війні. Ми не маємо права на помилку, тому що кожна помилка – це людське життя. Тож, ми дуже відповідально та із вдячністю ставимось до отриманих знань на курсі. А головне, що вони будуть втілюватись на практиці», – розповів слухач курсу Микита Сергієнко.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ

Перейти до вмісту