Курсанти Академії відпрацювали тактику дій підрозділу під час несення служби на блокпосту - НГУ

Майбутні офіцери Національної гвардії України тренувались з сучасними тактичними тренувальними системами SKIFTECH при організації бойової служби.

Викладачі Академії провели практичні заняття з тактичної підготовки військ для курсантів з факультету логістики. Особовий склад отримав завдання організувати тактику дій підрозділу під час несення служби на блокпосту.

«Курсанти ознайомились з порядком організації служби на блокпосту, практикували порядок дій особового складу блокпоста, тренували навички у діях груп бойового порядку при ускладненні оперативної обстановки», – розповів доцент кафедри забезпечення державної безпеки підполковник Андрій Петік.

Під час занять з курсантами відпрацювали питання організації служби старшим блокпоста й тактики дій особового складу блокпоста по пропуску людей та транспорту. Військовослужбовці зазначають, що такі комплекти надають можливість проводити тактичну підготовку бійців, яка максимально наближена до реального бою.

«Особливістю цих занять було те, що ми використовували тактичну тренувальну систему SKIFTECH. Я переконався на своєму досвіді, що це одразу підвищує якість підготовки. Цього разу, у підсумку занять, ми стали загартованіше діяти та ефективніше керувати діями особового складу», – зазначив курсант Академії.

Система SKIFTECH — це персональні комплекти та симулятори, які призначені для тренування бійців. Система дозволяє відпрацьовувати ведення вогню з пістолетів, кулеметів, гвинтівок, гранатометів та іншої стрілецької зброї; проводити підготовку бійців до спецоперацій різного рівня складності в приміщенні або на вулиці; відпрацьовувати оборону важливих об’єктів, або наступальні дії на позиції супротивника; проводити тренування для різної кількості бійців, з урахуванням їхньої специфіки.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації

Перейти до вмісту