Офіцер Нацгвардії виграв «золото» на Іграх Нескорених-2023 у Львові - НГУ

У Нацвідборі взяли участь 223 учасники з усіх регіонів України – військових та ветеранів, які отримали поранення під час виконання бойових завдань із захисту Батьківщини. Спортсмени змагалися у 9-ти дисциплінах – стрільба з лука, легка атлетика, велосипедний спорт, паверліфтинг, веслування у приміщенні, волейбол сидячи, плавання, настільний теніс, баскетбол на візках.

Полковник Олександр Пискун з Кривого Рогу виступив у другий день Національного відбору у двох дисциплінах – настільному тенісі та стрільбі з лука у категорії «продвинуті». За результатами змагань, полковник Пискун виборов «золото» у настільному тенісі та «бронзу» – в стрільбі з лука.

Важке поранення офіцер отримав ще у 2014-му році під час звільнення населеного пункту Лисичанськ, що на Луганщині. Пройшовши тривале лікування та реабілітацію спробував свої сили у Національному відборі Invictus Games – у попередні роки змагався у плаванні та штовханні ядра.

Нагадаємо, Invictus Games започаткував принц Гарі у 2014 році. Вперше Ігри прийшли у Лондоні. Україна приєдналася до Ігор Нескорених у 2017 році, дебютувавши у Торонто.

Цьогоріч збірну України представлятимуть 24 учасники з числа військовослужбовців та ветеранів. Впродовж трьох місяців спортсмени проходитимуть посилену підготовку та виступлять у міжнародних змаганнях, що пройдуть з 9 по 16 вересня у німецькому Дюсельдорфі.

Кожен військовий має свою унікальну історію та своїм прикладом надихає інших і показує, що неможливе – можливо. Весь світ бачить, що жодна травма не може зламати сильних духом українців.

 

Група інформації та комунікації Центрального ТУ

Перейти до вмісту