До гвардійців 19 Миколаївського полку охорони громадського порядку Південного оперативно-територіального об‘єднання Національної гвардії України завітав начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім.
Він подякував за доблесну службу та захист Миколаївщини та для забезпечення обороноздатності військовослужбовцям передав автомобілі, 3D-принтер, квадрокоптери, антидронову рушницю, ноутбуки, портативні відеореєстратори та станцію для їх зарядки, планшети та портативні відеореєстратори.
![1](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/1-16.jpg)
![2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/2-15.jpg)
![3](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/3-15.jpg)
![4](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/4-12.jpg)
![5](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/5-10.jpg)
![6](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/6-10.jpg)
![7](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/7-9.jpg)
![8](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/8-9.jpg)
![9](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/9-6.jpg)
![10](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/10-4.jpg)
![11](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/11-3.jpg)
«Поважаю нацгвардійців Миколаївської області за вашу самовідданість та наполегливість. Ці засоби лише маленька частина того, що ми можемо для вас зробити. Далі буде більше. Разом до перемоги», – звернувся до бійців очільник області.
Зі свого боку командир військової частини полковник Сергій Вакуленко подякував за підтримку та віру у Національну гвардію України.
«Ми щиро вдячні за вашу підтримку, Національна гвардія буде й надалі професійно виконувати завдання із захисту населення, заради мирного неба та незалежності України!» – висловився командир Сергій Вакуленко.
Вже понад 500 днів триває повномасштабне вторгнення окупаційних військ рф на території нашої держави та бійці Національної гвардії України беруть участь у відсічі збройної агресії на всіх рубежах і напрямках, де ведуться бойові дії по захисту України з відсічі збройної агресії. Кожного дня сили оборони України гонять окупантів з української землі, заради перемоги та свободи українського народу.
Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ