Оборона Миколаївщини: гвардійцям передали техніку для виконання бойових завдань - НГУ

До гвардійців 19 Миколаївського полку охорони громадського порядку Південного оперативно-територіального об‘єднання Національної гвардії України завітав начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім. 

Він подякував за доблесну службу та захист Миколаївщини та для забезпечення обороноздатності військовослужбовцям передав автомобілі, 3D-принтер, квадрокоптери, антидронову рушницю, ноутбуки, портативні відеореєстратори та станцію для їх зарядки, планшети та портативні відеореєстратори. 

«Поважаю нацгвардійців Миколаївської області за вашу самовідданість та наполегливість. Ці засоби лише маленька частина того, що ми можемо для вас зробити. Далі буде більше. Разом до перемоги», – звернувся до бійців очільник області. 

Зі свого боку командир військової частини полковник Сергій Вакуленко подякував за підтримку та віру у Національну гвардію України.

«Ми щиро вдячні за вашу підтримку, Національна гвардія буде й надалі професійно виконувати завдання із захисту населення,  заради мирного неба та незалежності України!» – висловився командир Сергій Вакуленко.

Вже понад 500 днів триває повномасштабне вторгнення окупаційних військ рф на території нашої держави та бійці Національної гвардії України беруть участь у відсічі збройної агресії на всіх рубежах і напрямках, де ведуться бойові дії по захисту України з відсічі збройної агресії. Кожного дня сили оборони України гонять окупантів з української землі, заради перемоги та свободи українського народу. 

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту