Воїни “Червоної Калини” не втомлюються знищувати ворога на Запорізькому напрямку (ВІДЕО) - НГУ

Командир артилерійського взводу бригади “Червона Калина” з позивним Стаф працює на самохідній артилерійській установці 2С1 “Гвоздика”. Наразі розрахунок перебуває на гарячій ділянці на Запорізькому напрямку. Робота ведеться цілодобово, адже російський режим не шкодує людей, посилаючи їх на безперервні штурми.

“Наша гармата працює доволі точно. Я думаю, що окупанти мали змогу оцінити нашу роботу вже неодноразово. Вони лізуть постійно, ми ведемо вогонь і вдень, і ввечері, і вночі. Ми допомагаємо нашій піхоті, яка працює на лінії зіткнення”, – розповідає Стаф.

 

На Запорізькому напрямку росіяни сконцентрували величезну кількість своїх військ. Удари артилерії гвардійці координують за допомогою БПЛА. Змагатися в кількості снарядів із окупантами неможливо – боєприпасів у них безліч, тому бійці “Червоної Калини” роблять ставку на точність.

Стаф розповідає, що не зупиниться і буде знищувати ворога доти, доки окупанти не втечуть з української землі. “Я не втомився. Я неодноразово казав, що зняти військову форму зможу лише тоді, коли ворога не буде на моїй землі. Я буду стояти на своєму. Мої діти житимуть на вільній землі. Мене ніщо не зламає. Страху в мене просто немає”.

Для артилеристів бригади “Червона Калина” немає “неважливих” цілей. Кожна ціль, кожен удар із САУ – вагомий внесок в оборонні або наступальні дії підрозділів наших воїнів. Все має працювати як єдиний механізм, який заточений на знищення російських окупантів.

За матеріалами групи інформації та комунікації 14 штурмової бригади НГУ “Червона Калина”

Перейти до вмісту