Навчання аеророзвідників Нацгвардії. Теорія та практика (ВІДЕО) - НГУ
На теоретичній військові отримують знання щодо характеристик, призначення БПЛА літакового типу, пілотування, операторської діяльності, чинників, що впливають на політ тощо, що дозволить гвардійцям опанувати органи управління дронів, не ризикуючи вартісною технікою під час здійснення перших тренувальних польотів.
 
Практична частина включає передполітну підготовку, перший політ, відпрацювання інтелектуальних і ручних режимів та виконання польотних завдань. Для навчання використовують моделі дронів Mavic 2, Autel EVO та Matrice-300. Після закінчення практичних занять бійці складають практичний іспит.

По закінченню навчання, здобуті знання та навички аеророзвідники військових частин Центрального територіального Управління Національної гвардії України використовуватимуть для виконання важливих бойових задач – дистанційна рекогносцировка місцевості, виконання розвідувальних польотів, коригування вогню артилерії та нанесення точкових ударів по розвіданих цілях противника за допомогою ударних систем.

Перейти до вмісту