“Наша сила полягає в єдності, вірі та рішучості”, – історія нацгвардійця на позивний Шум - НГУ

На початку грудня 2020 року Богдан на псевдо Шум прийшов на строкову службу до лав Національної гвардії України. Повномасштабне вторгнення рф зустрів на Луганщині, в місті Рубіжне. Там, на околицях міста, вони з побратимами в приватному секторі тримали оборону.

“13 березня, під час одного зі штурмів, противнику вдалося вибити нас з позицій, підпаливши дім, де ми перебували, трасуючими боєприпасами. Ми мали зміститися з нашої позиції на іншу, тому що почало усе горіти. Під час цього маневру, коли перестрибнув через паркан, я був поранений в груди. Куля пройшла наскрізь”, – згадує Богдан.

В той день нацгвардійці ще 9 годин тримали оборону, а згодом навіть опинилися в оточенні. Після лікування Богдан знову став в стрій. Боронив Донецьку область на Лимано-Куп’янському напрямку, а згодом перевівся до 34 Херсонського полку Південного оперативно-територіального об’єднання НГУ, підписав контракт і наразі виконує бойові задачі вже на Херсонщині.

“В Херсон я повернувся, тому що тут в мене найбільша мотивація боронити рідну землю. Я тут виріс, це мій дім!” – пояснює нацгвардієць.

За мужність, стійкість і героїзм Богдана відзначено медаллю «За військову службу Україні», а його командира Президент України нагородив найвищим званням – «Героя України».

“Сьогодні перед нами стоїть величезне завдання – захистити нашу рідну землю, наших близьких і наші цінності від будь-якої загрози, що стоїть перед нами. Кожен із нас взяв на себе святе завдання – боротися до останнього подиху за наше спільне майбутнє, за перемогу над ворогом. Кожен крок, кожне рішення, кожна наша дія повинні бути спрямовані на досягнення перемоги. Наша сила полягає в єдності, в нашій вірі та рішучості”, – ділиться гвардієць.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту