Напередодні Новорічних свят дітям гвардійців влаштували справжнє свято - НГУ

В одному зі столичних розважальних центрів відбувся святковий захід для дітей військовослужбовців Національної гвардії України. Понад 100 дітей активно провели час та покаталися на різноманітних атракціонах.

Генеральний директор розважального центру Аліна Білошкурська та весь колектив зробили усе можливе, щоб діти військовослужбовців відчули дух Новорічних свят, що наближаються.

Розважальна програма була розрахована на різні вікові групи. Сюжет був побудований на тому, що маленьким юзерам потрібно було згенерувати енергію на атракціонах, щоб відкрити портал у Кібер Ляндію.

Після чого дітлахам був організований святковий стіл та вручення новорічних подарунків.

«Нашим дітям влаштували справжнє свято та подарували незабутні моменти. В такий нелегкий для України час бачити такі радісні емоції дітей дуже важливо», – сказав Олег, батько 6-річного Тимофія.

Свято для дітлахів було організовано завдяки тісній співпраці відділу цивільно-військового співробітництва Нацгвардії з волонтером Світланою Крупчан.

«Чужих дітей не буває, кожен з нас на своєму фронті робить все можливе для того, щоб у дітей були святкові емоції. Дякую щиро всім, хто допоміг та долучився до створення цього свята»,- зазначила начальник групи ЦВС ІВЦ НГУ підполковник Алла Клачко.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту