«Найкращі танки – ті, на які є незліченна кількість боєприпасів», – танкіст штурмової Бригади НГУ «Рубіж» - НГУ
Активні бої на бахмутському напрямку тривають вже понад пів року. Щоб оборонятися так довго потрібна дуже злагоджена робота усіх рівнях. Основне завдання українських танкістів у цій зв’язці – завдати вогневе ураження броньованим засобам та живій силі, якщо противник веде штурмові дії за підтримки бронетехніки.
 
За період боїв на цьому напрямку танкісти бригади знищили значну кількість ворожої живої сили, склади БК та близько десяти одиниць вогневих засобів противника разом з їх розрахунками.
 
«Зараз основні зусилля противник зосередив на перерізанні трас і виході на місто Часів Яр. На всіх інших відтинках вони залишили стільки сил, щоб позиційно постійно завдавати вогневе ураження нашому передньому краю та тримати нас в тонусі», – розповідає командир танкового взводу Дмитро.

Так ворог проводить не широкомасштабний наступ, а б’є у вузький коридор для того, щоб оточити місто #Бахмут. Щодо поставок важкої броньовоної техніки у бригаду, яка віднедавна стала офіційно штурмовою, військовослужбовець переконує:

«Усі танки приблизно однакові. Про те, що кажуть, буцімто, «натівські» танки чудотворні – це інформаційний міф. Вони хороші тільки тому, що на них є боєприпаси. Є боєприпаси – є робота», – каже Дмитро.

Тому, найбільша мрія танкового підрозділу бригади «Рубіж» – мати техніку, на яку буде незліченна кількість боєприпасів та підготовлені вмотивовані люди, які хочуть гнати ворога, який ступив на наші землі.
 
Дізнатися інформацію про вступ до штурмової Бригади швидкого реагування “Рубіж” можна за номером телефону: 0635753079
Перейти до вмісту