Нагороду за сина отримав тато - НГУ

В Тернополі батькові загиблого нацгвардійця Василя Конета вручено орден «За мужність ІІІ ступеня». Військовослужбовець Національної гвардії України Василь Конет нагороджений Указом Президента України (посмертно).

1 березня, під час виконання бойового завдання, автомобіль, в якому знаходився нацгвардієць Василь, потрапив у ворожу засідку та під шквальний вогонь противника. Внаслідок обстрілу автомобіль втратив керування. Але особовий склад не розгубився, зайняв оборону та відкрив вогонь у відповідь. В результаті запеклого бою противник залишив свої позиції, але, на жаль, в тому бою віддали життя три військовослужбовці. Серед яких був і Василь.

Сьогодні батько героя Іван Конет отримав з рук голови Тернопільської військової адміністрації Володимира Труша державну нагороду за сумлінне виконання службових обов’язків, відданість Військовій присязі та Українському народові, зразкове виконання бойових завдань, особисту мужність і відвагу у складних умовах загрози життю.

Ця нагорода буде для мене пам’яттю про героїчний подвиг мого сина. Вірю, що наші хлопці, що стоять на захисті кордонів та української території, гідно триматимуть оборону. І за наших синів і доньок, що поклали життя за незалежність українського народу, здобудуть перемогу над окупантами», – каже батько загиблого нацгвардійця Іван Конет.

Група інформації і комунікації ЗТУ НГУ

Перейти до вмісту