Національна гвардія виконує завдання на 191 блокпосту у 16 областях України - НГУ

Про це під час брифінгу в Media Center Ukraine – Укрінформ заявив Олексій Надточий, начальник оперативного управління Головного управління Національної гвардії України.

«Національна гвардія виконує завдання на 191 блокпосту у 16 областях України. Тільки за цей тиждень на блокпостах було вилучено: 13 одиниць вогнепальної зброї та близько 2,2 тис набоїв до неї, холодної зброї – 10 одиниць та 16 гранат», – сказав він.

Крім цього, за словами Олексія Надточого за минулий тиждень суттєвих змін в обсязі виконання завдань силами і засобами Національної гвардії з відсічі збройної агресії не відбулось. Військові частини Нацгвардії в межах угруповань військ ЗСУ беруть участь у веденні оборонної операції в Слобожанському, Донецькому, Південно-Бузькому операційних районах, у стримані наступу переважаючих сил противника в районі Харкова, Лисичанська, Слов’янська, у обороні міст Кривий Ріг, Миколаїв, Запоріжжя, в утриманні визначених ділянок морського узбережжя, охорони та оборони об’єктів критичної інфраструктури.

У південно-західній операційній зоні (Волинський, Поліський, Сіверський операційні райони) у взаємодії із підрозділами ДПСУ та ЗСУ Національна гвардія здійснює прикриття державного кордону з республікою білорусь.

Для підтримки наземних операцій авіацією НГУ для вогневого ураження противника здійснено 15 вертольотовильотів  та 20 вертольотовильотів задля аеромедичної евакуації та транспортних перевезень.

Підрозділи розвідки виявили 301 ціль противника.

Інженерно-саперні підрозділи гвардії продовжують роботу з розмінування звільнених населених пунктів Київської області.

З початку робіт обстежено та очищено майже 141 гектар територій, при цьому виявлено і знешкоджено більше 14 тисяч вибухо-небезпечних предметів.

З метою нормалізації обстановки в прикордонних районах Волинської області, протидії злочинності, підтримання громадської безпеки та порядку, відпрацювання осіб, які можуть бути причетні до терористичної диверсійної діяльності, співпраці з країною-агресором підрозділами з охорони громадського порядку НГУ спільно з Національною поліцією проведено профілактичні заходи. Під час відпрацювання було перевірено понад 70 населених пунктів.

Основні зусилля зосереджуються на охороні та обороні важливих державних об’єктів, охороні органів державної влади, дипломатичних консульств та установ та об’єктів критичної інфраструктури.

Поза межами ведення бойових дій НГУ несе бойову службу в посиленому режимі задля безпеки населення, зокрема під час комендантської години.

Перейти до вмісту