Нацгвардія доставить великодні паски для воїнів на схід України - НГУ

Національна гвардія України долучилася до благодійної акції Злученого Українського Американського Допомогового комітету. Так, на схід вирушили великодні паски, виготовлені на київському хлібокомбінаті.

Паски були освячені гвардійським капеланами – отцем Василем та отцем Федором.

 

«Ми доставимо ці пасочки для особового складу НГУ, який виконує завдання на сході країни. Взаємодопомога, спільна віра і божа благодать – це особливий тип підтримки. Немає такого, що хтось воює, а хтось святкує. Ми всі в одному «возі», ми всі на війні. І Бог з кожним з нас», – наголосив начальник служби з питань військового духовенства (капеланської служби) Головного управління НГУ полковник Олександр Іздебський.

Ця акція відбувається завдяки українцям, які живуть за океаном і не забувають про Україну.

Довідково

Злучений Український Американський Допомоговий комітет, членами якого є переважно американці українського походження, під керівництвом доктора Лариси Кий спрацює з Національною гвардією України з самого початку проведення АТО.

Неодноразово Комітет передавав військовослужбовцям теплу білизну.

Завдяки Комітету неодноразово діти військовослужбовців НГУ, учасників АТО/ООС, проходили курс оздоровлення та відпочинку в оздоровчому таборі “Опілля”, що розташований на Івано-Франківщині.

За сприяння цієї волонтерської організації до медичного центру НГУ “Нові Санжари” надійшло новітнє реабілітаційне обладнання на загальну суму близько 50 тисяч доларів США.

Щороку до Дня Святого Миколая філія Комітету надає подарункові набори для дітей загиблих та поранених військовослужбовців НГУ, а також вихованців дитячих спеціалізованих установ та закладів, якими опікуються підрозділи Нацгвардії.

 

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту