Нацгвардійцям вручили відзнаки й подарунки за відвагу та стійкість (ВІДЕО) - НГУ

Військовослужбовців чернівецького підрозділу НГУ, котрі виконують бойові завдання на фронті, нагородили відзнаками Національної гвардії України «За звитягу» та подарунками: іменними ножами, тактичними годинниками та рюкзаками.

Командування чернівецького підрозділу Нацгвардії разом з командиром бригади «Азов» Денисом Прокопенком привітали та подякували гвардійцям за стійкість, котру наші воїни демонструють на фронті.

Командир чернівецького підрозділу полковник Вадим Швець, який відвідав сектор де наші бійці активно виконують бойові завдання, відзначив відвагу і самовідданість буковинських військових:

«Ви герої та приклад. Ви ті, кому ми повинні допомагати й заради кого жити. Ми вас чекаємо і готуємо особовий склад, щоб вас замінити», – сказав він.

Відзнаки – це не лише символ вдячності, а й визнання вагомого внеску гвардійців у зміцнення обороноздатності країни та майбутню перемогу. На їхніх плечах лежить велика відповідальність, і ми пишаємося кожним.

Також гвардійцям передали чимало корисних речей для покращення умов служби на передовій.

Під час зустрічі з командуванням, військовослужбовці детально розповіли про оперативну обстановку та умови служби. Бійці висловили вдячність за підтримку від побратимів.

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту