Нацгвардійців нагородили за захист Харкова - НГУ

Гвардійців-артилеристів нагородили за те, що вони захистили Харків від російської окупації.

За сумлінне виконання своїх службових обов’язків, проявлену мужність, рішучість та героїзм під час виконання бойових завдань при обороні міста Харкова та з нагоди Дня ракетних військ та артилерії військовослужбовці були нагороджені медалями «За хоробрість в бою», «Незламним героям російсько-української війни», хрестом «Честь і слава» та нагородними пам’ятними медалями «За оборону міста-героя Харків».

«Хочу вас всіх привітати та безмежно подякувати, бо у найважчі часи завдяки вам ми зберегли місто Харків. Ви вигнали цю нечисть практично повністю з Харківської області й далі продовжуєте відстоювати суверенітет та цілісність нашої країни. Від усіх харків’ян низький вам уклін, бо всі ви – герої! Ми пишаємося вами, саме завдяки вам сьогодні Україна та місто Харків живе та працює», – наголосив Харківський міський голова Ігор Терехов.

Також артилеристам 3-ї бригади оперативного призначення вручив нагороди та відзнаки начальник Східного територіального управління Національної гвардії України генерал-майор Олег Сахон.

«Артилеристи Східного оперативно-територіального об’єднання показали себе якнайкраще з перших днів агресії російської федерації проти нашої країни. Я вами пишаюся, ви першими почали виконувати вогневі задачі з оборони Харкова. Від командувача Національної гвардії України та від себе особисто, дозвольте вам сказати слова щирої вдячності за те, що вберегли Харків, за те, що сьогодні просуваємося вперед, за те, що так багато зробили та змогли. Я пишаюся не тільки вами, а всім колективом 3-ї бригади оперативного призначення, яка сьогодні стоїть на обороні Харкова», – зауважив генерал-майор Олег Сахон.

Хвилиною мовчання присутні вшанували кожного військовослужбовця Сил територіальної оборони, Національної гвардії України та Збройних Сил України, які віддали саме важливе що в них є, заради нашої перемоги.

За вагомий внесок у зміцнення обороноздатності держави, відвагу і самовідданість виявлені під час захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України в умовах воєнного стану нацгвардійці також отримали нагороди від заступника командувача оперативного угруповання військ «Харків», начальника Харківського гарнізону бригадного генерала юстиції Сергія Мельника.

«З першого дня російської агресії, коли окупант намагався увірватися до нашого рідного міста Харкова, ви були першими, хто зупинив ворога, хто знищив ті танки, які намагалися зайти до нашого міста. Завдяки вам ворог боїться сьогодні окупувати нашу територію, боїться, тому що знає: вмілі розрахунки знищать їхню техніку та їх живу силу. Ви справжні герої, весь Харків і область пишається вами. Я маю честь знаходиться і служити пліч-о-пліч з вами», – наголосив бригадний генерал юстиції Сергій Мельник. 

Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління Національної гвардії України

Перейти до вмісту