Нацгвардійці знищили 2 ворожих танки під Кремінною - НГУ

Ворожий танк було знищено на Луганщині під час спроби атакувати гвардійські позиції.

 

30.07.2023 року об 11.53 ворожий танк Т-72 намагався обстріляти одну з позицій 5-ї Слобожанської  бригади  Національної гвардії України під селищем Кремінна на Луганщині.

Командир мінометного розрахунку з позивним Студент, отримавши координати аеророзвідки нашої бригади, з другого пострілу влучив у ворожий танк. Таким чином, спроба ворожої атаки була зірвана.

Як зазначив заступник командира батальйону полковник на позивний Тихий, завдяки своєчасній доповоді з позицій про рух техніки, два розрахунки БПЛА оперативно провели розвідувальні дії та виявили рух ворожого танку Т-72, після чого корегували вогонь по ворожому танку.

Групою мінометників під командуванням старшого солдата на ім’я Богдан було нанесено вогневе ураження танку, в результаті чого ворожий танк було пошкоджено та знерухомлено. Після чого по танку відпрацювала артилерія», – додав Тихий.

Крім того, 31.07.2023 року приблизно о 9 годині ранку ворожий танк Т-80 зробив 3 постріли по нашим позиціям. У відповідь гвардійці бригади відкрили мінометний вогонь завдяки чому танк ворога був пошкоджений та втратив керування, а його екіпаж тікав з позицій.

Відділення інформації та комунікації Східного ТУ НГУ

Перейти до вмісту