Нацгвардійці нанесли нищівних втрат ворожим підрозділам на Бахмутському напрямку - НГУ

Воїни 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука минулого тижня на Бахмутському напрямку забезпечили виконання завдань визначенних командуванням та нанесення відчутних втрат штурмовим підрозділам рф.

Про це, в четвер, під час брифінгу в Military Media Center, розповів заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.
«На Бахмутському напрямку, силами 4 бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Михальчука забезпечено виконання завдань визначенних командуванням та нанесення відчутних втрат штурмовим підрозділам рф. Разом з тим, маючи чисельну перевагу та не рахуючись з втратами, ворог намагається просуватись по тілах своїх загиблих», – сказав він.
Разом з цим полковник Микола Уршалович наголосив, що підрозділи Національної гвардії, які виконують завдання на лінії бойового зіткнення не дозволили ворогу покращити своє тактичне положення на Куп’янському Лиманському та Сіверському напрямках.
«Попри збільшення інтенсивності ворожих обстрілів та активного застосування авіаційної компоненти воїни гвардійці забезпечили утримання займаних рубежів», – зазначив він.
За словами Миколи Уршаловича, на Авдіївському напрямку противник продовжував безуспішні наступальні дії. Підрозділи спеціального призначення Нацгвардії наносили окупаційним військам рф втрати у живій силі й техніці в районах населених пунктів Мар’їнка, Спартак, Піски. Він також додав, що на Запорізькому та інших напрямках, де виконують бойові завдання воїни-гвардійці, ворог перейшов до оборони.
«Не маючи будь-яких досягнень на полі бою окупанти продовжують обстріли наших позицій. А варварські ракетні атаки росіян по цивільних об’єктах і населених пунктах ставлять під загрозу життя мирного населення України», – підкреслив він.
Загалом протягом минулого тижня підтверджено знищення підрозділами оперативного призначення Національної гвардії близько 150 окупантів, 2-х артилерійських систем, 3-х бронеавтомобілів, 1 польовий склад та 3 ворожих бліндажі.
 
Воїни-гвардійці мужньо та професійно боронять Україну на всіх рубежах та напрямках ведення бойових дій.
 
Пресслужба НГУ
Перейти до вмісту